Haber Detayı
16 Ocak 2019 - Çarşamba 16:55
 
ÇOCUKLARA ÖZEL FOTOĞRAF STÜDYOSU
1978 yılından beri Kemalpaşa’da fotoğrafçılık alanında hizmet veren Yıldız Fotoğrafçılık yeni bir girişimde daha bulunarak sadece bebek ve çocuk fotoğraf çekimlerinin yapılacağı “Yıldız Çocuk”u hizmete açtı.
ESNAF Haberi
ÇOCUKLARA ÖZEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Yıldız Fotoğrafçılığın sahipleri Esra ve Tevfikcan Eroğlu, bebek ve çocuk fotoğraf çekimleri için dizayn ettikleri yeni stüdyolarında Kemalpaşalılara hizmet veriyor. Yıldız Fotoğrafçılığın üst katında hizmet vermeye başlayan Yıldız Çocuk Stüdyosuna, çekim için gelen minikler için her türlü detay düşünülmüş. Çocukların rahatlığı, güveni, sağlığı ve hijyeni açısından uygun bir ortamda gerçekleştirilen fotoğraf çekimlerinde minikler kendilerini evlerinde hissediyor. 

Kemalpaşa’nın ilk ve tek bebek-çocuk fotoğraf stüdyosu hakkında bilgi veren Esra Eroğlu “Yıldız Fotoğrafçılık bünyesinde, mevcut dükkânımızın hemen üst katında açmış olduğumuz stüdyomuzda sadece bebek-çocuk çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Stüdyomuzda dizayn ettiğimiz doğal fonlarda yeni doğan bebeklerden, her yaştan çocukların fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Konsept çekimleri de gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kostümleri ister biz, isterse müşterilerimiz temin edebiliyorlar. Çektiğimiz fotoğrafları albüm, panaromik albüm, takvim, kanvas tablo gibi seçeneklerle müşterilerimize sunuyoruz. Çocuklarımız aileleri için önemli olduğu kadar bizler içinde önemli. Onların sağlığı ve güvenliği için ev ortamında bir stüdyo oluşturduk. Stüdyomuzun sıcaklığını çocuklarımızın sağlığı için duruma göre uygun şekilde ayarlıyoruz. Bu sebeplerle çocuklarının en güzel zamanlarını, en güzel şekilde ölümsüzleştirmek isteyen ailelerin tercihi oluyoruz. 

Müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak adına, sürekli kendisini geliştiren Yıldız Fotoğrafçılık, gelişen teknolojinin gerektirdiği şekilde yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor.

Adres: Postane Karşısı Sokak İçi Kemalpaşa / İZMİR

 

 

0 232 878 24 54 - 0 533 450 77 06

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: ÇOCUKLARA, ÖZEL, FOTOĞRAF, STÜDYOSU,
Yorumlar
Haber Yazılımı