Haber Detayı
30 Ekim 2018 - Salı 11:37
 
CHP'DEN BİRLİK BERABERLİK YEMEĞİ
Cumhuriyet Halk Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen birlik ve dayanışma yemeği 20 Ekim günü gerçekleştirildi. CHP İlçe Başkanı Mehmet Ayçil ve yönetiminin ev sahipliğinde düzenlenen geceye çok sayıda partili katıldı.
SİYASET Haberi
CHP'DEN BİRLİK BERABERLİK YEMEĞİ

Zeytin Restaurant’ta düzenlenen birlik ve dayanışma yemeğine yemeğe katılım yoğun oldu.  Yemeğe, CHP Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla, bir önceki dönem milletvekili şimdiki İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Musa Çam, CHP İzmir Örgütlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Ali Oray, CHP Dikili İlçe Başkanı, CHP Kemalpaşa Kadın Kolları Başkanı Avukat Gülay Sulu ve ekibi, CHP Kemalpaşa Gençlik Kolları Başkanı İsmet Baysu ve ekibi, Tahtacılar Federasyonu, Kemalpaşa Yörükler Derneği, Kemalpaşa ADD, Kemalpaşa Erzurumlular Derneği, Kemalpaşa İspirliler Derneği,  çok sayıda Kemalpaşa muhtarı, CHP Belediye Başkan Aday Adayları, meclis üyesi aday adayları ile eski ve yeni yöneticiler ile çok sayıda üye katıldı.

Gecede yaptığı konuşmada hedeflerinin Kemalpaşa’da 2019 yerel seçimleri olduğunu ifade eden CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ayçil, Mart ayında yapılacak olan seçimlerde kazananın Kemalpaşa ve CHP olacağını söyledi. Ayçil, “Kemalpaşa belediyesine CHP bayrağını asacağız. Birlik ve beraberliğimiz çok güçlü. Çok çalışıyoruz. Birbirinden saygın, başarılı, çalışkan Belediye Başkan aday adaylarımız, belediye meclis üyelerimiz var. Hepsine inanıyoruz. Tatlı rekabetin yaşandığı bu günlerde Belediye Başkan adayımızın adı açıklandığı gün kenetlenip, hedefimiz olan 2019 yerel seçimlerde Belediye Başkanlığını kazanıp, CHP bayrağını tekrar asacağız.  Aday adaylık başvuruları 19 Ekim’den 26 Ekim tarihine kadar uzatıldı. Her gün halkın içindeyiz. Örgütümüz yerel seçimler için çok sıkı çalışıyor.  Bu gecede eski ve yeni yöneticileri, belediye başkanlarımızı, belediye meclis üyelerimizi, gençlik kollarımızı, kadın kollarımızı ve üyelerimizi bir arada, birlik ve beraberlik içinde görmek hepimizi mutlu ediyor. Hepimizin tek hedefi var, o da 2019 yerel seçiminde Belediye Başkanlığını kazanmak. Çünkü Kemalpaşa CHP’li belediyeyi istiyor, bizde elimizden gelen bütün gayreti yapıp seçimi kazanacağız” dedi. 

19 Ekim tarihine kadar yapılan başvurularda 11 CHP Belediye Başkan aday adayı ile 20 meclis üyesi aday adayı dosyasını ilçe başkanlığını teslim etti.

BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI: 
Ahmet Cemil Balyeli (Şanlıurfa - Avukat), Ahmet Hamdi Palandöken (Erzurum Şenkaya - İş adamı), Ahmet Özken (Armutlu - Öğretim Görevlisi), Bülent Oray (Ören - Ziraat Odası Başkanı) , Metin Aras (Ardahan - İş adamı), Muharrem Bayraktar (Kemalpaşa - İş adamı), Rıdvan Karakayalı (Bağyurdu - önceki dönem Belediye Başkanı), Sibel Bezci (Kütahya - İş Kadını), Talat Özışık (Sütçüler - İş adamı),Ünsal Atmaca (Kemalpaşa - İş Adamı), Vedat Uğur (Armutlu - Avukat )

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYLARI: 
Ahmet Yıldırım, Arzu Külahcıoğlu, Çetin Kayalı, Emrah Fahri Hakvar, Kerim Kurnaz, Lütfi Aydoğan, Mehmet Önlü, Musa Bıçak, Mükremin Kars, Nejat Özden, Özali Değer, Rıdvan Üreten, Rıza Dinçkurt, Semra Arık, Serdar Mermer, Şahin Özdemir, Türkiz İlkcoşkun, Yüksel Çelik, Ayşe Tırtak, Mehmet Uyar

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: CHP'DEN, BİRLİK, BERABERLİK, YEMEĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı