Haber Detayı
03 Aralık 2019 - Salı 09:34
 
CHP’DE DEĞİŞİM İSTEYEN PARTİLİLERİN DESTEĞİNİ ALAN AHMET CEMİL BALYELİ ADAY OLDU
Kemalpaşa CHP’de kongre süreci devam ederken, ilçede değişim isteyen CHP’lilerin Avukat Ahmet Cemil Balyeli ismi üstünde mutabık kalması ile Balyeli adaylığını açıkladı.
SİYASET Haberi
CHP’DE DEĞİŞİM İSTEYEN PARTİLİLERİN DESTEĞİNİ ALAN AHMET CEMİL BALYELİ ADAY OLDU

Kemalpaşa CHP’de kongre süreci devam ederken, ilçede değişim isteyen CHP’lilerin Avukat Ahmet Cemil Balyeli ismi üstünde mutabık kalması ile Balyeli adaylığını açıkladı. Avukat Ahmet Cemil Balyeli CHP İlçe Başkanlığı için seçim çalışmalarına başladı.

 

Avukat Ahmet Cemil Balyeli, geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir toplantıda değişim isteyen partililer ile bir araya geldi. Büyük bir katılımla yapılanla toplantıda Avukat Ahmet Cemil Balyeli’nin kongre de aday olması yönünde kararın çıkmasının ardından Avukat Ahmet Cemil Balyeli, CHP İlçe Başkanlığı için kolları sıvadı.

 

22 Aralık’ta yapılması planlanan delege seçimlerinin tamamlanmasının ardından partililer ile birlikte resmen adaylığını açıklayacak olan Avukat Ahmet Cemil Balyeli ile bir görüşme gerçekleştirdik. Tüm partilileri kucaklayan şeffaf bir yönetim anlayışı ile yola çıktıklarını söyleyen Balyeli, “partimizin ilkelerinden ödün vermeden, yerel seçimde kazanmış olduğumuz başarının korunması ve devamlılığı için, Cumhuriyet Halk Partisinin belediyemizde yanan ışığının tüm Kemalpaşa’da parlaması için, ilçe örgütümüzün köklerinizi koruyarak yeni taze filizler vermesi için ve değişim için partililerimizin desteği ile Kemalpaşa CHP ilçe Başkanlığına adayım” dedi. 

 

Başarılı kariyeri ve tecrübeli siyasetçi kimliği ile tanınan Avukat Ahmet Cemil Balyeli, Kemalpaşa CHP’de değişim isteyen partililerinin tam desteğini alarak yola çıkması ile kulislerde kongrenin güçlü adayı olarak değerlendiriliyor.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: CHP’DE, DEĞİŞİM, İSTEYEN, PARTİLİLERİN, DESTEĞİNİ, ALAN, AHMET, CEMİL, BALYELİ, ADAY, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı