Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 14:41
 
BÜLENT ORAY, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray, Oray Çiftliğinde muhtarlarla bir araya geldi.
KEMALPAŞA Haberi
BÜLENT ORAY, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen ve Kemalpaşa merkez ve mahalle muhtarlarının katıldığı organizasyonun bu ayki ev sahipliğini, Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray yaptı.

Kemalpaşalı muhtarlar ile bir araya gelinen birlik, beraberlik ve dayanışma yemeğinin bu ay ki ev sahibi olmaktan onur duyduğunu ifade eden Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray katılım sağlayan tüm muhtarlara teşekkür etti.

Yerel seçimleri kazasız belasız geride bıraktıklarını söyleyen Oray “Önümüzdeki dönemde de geçmiş yıllarda olduğu gibi, hep birlikte güzel hizmetlere, hep beraber imza atacağız. Hepimizin amacı, mahallemize, ilçemize ve ilimize dolayısıyla bu topraklar üzerinde yaşayan insanlarımıza hayırlı hizmetler üretmek. Muhtarlık görevi, çok üstün ve emek isteyen bir görevdir. Muhtarlar, devletin en ücra köşesindeki iletişim noktası, dolayısı ile demokrasinin temel taşıdır. Bizim Ziraat odası olarak ilçe merkezi olsun, kırsalda olsun gözümüz kulağımız siz muhtarlarımızsınız. Mahallelerimizin sıkıntılarını, çözüm yollarını birlikte tartışıp aşacağız. Ziraat Odası Başkanı olarak, mahallelerimizde tarım alanlarına yapılmak istenen taş ocağı gibi, üretimimizi olumsuz etkileyecek birçok faaliyete daha önce olduğu gibi hep birlikte karşı mücadele edeceğimize olan inancım tam. Şu anda birileri gibi geçmişte köyün ve köylünün yaşadığı sıkıntılardan bir haber eş dost ve yakınının geçmişte yapmış olduğu mücadelelerdeki kazanmış olduğu hukuksal süreçlerin primini kendi hanemize yazacak durumda değiliz. Biz, hep birlikte sahada olacağız, olmak zorundayız. Bu vesile ile bu akşam aramızda olan bir önceki dönem muhtarlarıma ve yeni seçilen muhtarlarımıza katıldıkları için teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: BÜLENT, ORAY,, MUHTARLARLA, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı