Haber Detayı
26 Şubat 2019 - Salı 22:37
 
BÜLENT ORAY 4. KEZ GÜVEN TAZELEDİ
Geçtiğimiz Şubat ayında yapılan Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanlığı olağan kongresinde, tek liste ile gidilen seçimde Bülent Oray 4. Kez başkan seçildi.
KEMALPAŞA Haberi
BÜLENT ORAY 4. KEZ GÜVEN TAZELEDİ

Kemalpaşa Dere Mesire Alanı Yunus Emre salonunda gerçekleştirilen Kemalpaşa Ziraat Odası Genel Kurulunda 40 kongre delegesinin 35’i oy kullandı. 35 oyun tamamını alan Bülent Oray, güven tazeledi. 

Genel Kurulda konuşma yapan Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray, 2015-2018 dönemi içerisinde yapmış oldukları çalışmaları anlattı. Oray “2019-2022 yılları arasında tekrar görev yapmamızı uygun gören, destek veren kongre delegelerimize tek tek teşekkür ediyorum. 4 yıllık görev süremiz boyunca oda meclisiyle birlikte yapmış olduğumuz faaliyetleri daha da arttırıp çiftçilerimizin talep ve beklentilerini dikkate alarak iyi bir üretim yapabilmeleri için elimizden ne gelenin fazlasını yapmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kemalpaşa Ziraat odası olarak her zaman çiftçilerimizin yanında ve hizmetinde olup çiftçimizin sesi olacağız. Görevimin en büyük amacı çiftçilerimizin yanında olarak daha iyi bir üretim yapabilmek. Beni tekrardan bu göreve layık gören, destekleyen, yanımda olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

2019 – 2022 DÖNEMİ KEMALPAŞA ZİRAAT ODASI MECLİSİ

Bülent Oray  (Yönetim Kurulu Başkanı)- Hüseyin Hüsnü Teoman- Tugay Turğut- Rıza Dinçkurt- Mustafa Sarıbaşak- Hüseyin Kanlı- Özcan Dinç- Ertan Atıcı- Adil Türk- Ali Özdemir- Mehmet Adanar- Kudret Balcı- Feyyaz Arık- Kamil Öztürk- Nurettin Aslanata- Mehmet Akmansoy- Nihat Özgün- Şadi Sarıkaya- Bülent Dedegil- Halil Yaşar Koçak

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: BÜLENT, ORAY, 4., KEZ, GÜVEN, TAZELEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı