Haber Detayı
28 Temmuz 2018 - Cumartesi 02:17
 
BAYRAM DERMAN SÜNNET OLDU
Yağcılar A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Yağcı’nın oğlu Bayram Derman, görkemli bir sünnet töreniyle erkekliğe ilk adımını attı.
YAŞAM Haberi
BAYRAM DERMAN SÜNNET OLDU

28 Temmuz Cumartesi günü Ulucak Aqua Park’ta yemek programıyla başlayan sünnet düğünü akşam eğlence ile son buldu. Sünnet çocuğu Bayram Derman’ın annesi Makbule ve Babası Hüseyin Yağcı, sünnet düğünlerine gelen misafirler ile tek tek ilgilendi.

Sünnet düğününe, Yağcılar ailesi, Yağcılar A.Ş. çalışanları, çok sayıda sanayici ve iş adamının yanı sıra Kemalpaşa Organize Sanayi Başkanı (KOSBİ)  Kamil Porsuk, Bağyurdu Organize Sanayi Başkanı (BAYOSB) Aydın Telseren, BAYOSB Bölge Müdürü Figen Özdemir ile ailenin yakın dostları ve sevenleri katıldı. İş Adamı Hüseyin Yağcı, oğlunun bu en mutlu gününde hazırlattığı dolu dolu bir sünnet düğünü programı ile gelen misafirlere unutulmaz bir akşam yaşattı. 

Oğlunun bu mutlu gününe kavuşmasından duyduğu mutluluğu dile getiren Hüseyin Yağcı “Allah herkese böyle mutlu günler göstersin. Bu güzel ve anlamlı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyoruz, inşallah oğlumuzun damatlık halini de görürüz” dedi. 

Sünnet düğününde davetliler canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: BAYRAM, DERMAN, SÜNNET, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı