Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 20:43
 
BAŞKAN ADAYLARI KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
Kemalpaşa’da 31 Mart yerel seçimlerinde seçimlere girecek olan Belediye Başkan Adayları ve siyasi parti ilçe başkanları, ilçenin yerel gazetecisi Filiz Eroğlu ve Kemalpaşa Aktüel Dergisi yazarlarının ev sahipliğinde kahvaltıda bir araya geldi.
KEMALPAŞA Haberi
BAŞKAN ADAYLARI  KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Kemalpaşa Ramada Otel toplantı salonunda düzenlenen kahvaltıya, belediye başkan adaylarından CHP Belediye Başkan Adayı Rıdvan Karakayalı, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Özüdoğru, Vatan Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Ali Karşılayan, DSP Belediye Başkan Adayı Savaş Memiş,  siyasi parti temsilcilerinden AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Demirtaş, MHP İlçe Başkanı Mustafa Gözütok,  CHP İlçe Başkanı Mehmet Ayçil, İyi Parti İlçe Başkanı Coşkun Dinçer, SP İlçe Başkanı Arif Gemici, Vatan Partisi İlçe Başkanı Bülent Ülgün katıldı.

Kemalpaşa Aktüel Dergisinin yazarları olan Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray, Mali Müşavir Halil Şenol Hamarat, Avukat Zafer Binici, Avukat Ahmet Cemil Balyeli, Avukat Ayşe Unganer Söğütçü ve Gümrük Müşaviri ve Öğretim Görevlisi Dr. Ahmet Özken’in sorularını cevaplayan Belediye Başkan Adayları, sohbet ortamında gerçekleşen toplantıda projelerini anlattılar.

 

Kahvaltıya Kemalpaşa Belediye Başkanı ve adayı Arif Uğurlu rahatsızlığından dolayı, Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Adem Damlıgül ise partisinin genel kongresi sebebiyle Ankara’da bulunmasından dolayı katılım sağlayamadı.  Belediye başkan adayları ve siyasi parti temsilcilerini bir araya getirerek, birbirlerini daha iyi anlamaları ve 2019 yerel seçimlerinin fotoğrafını tarihe kaydetmek adına bir gazeteci olarak bu organizasyonu gerçekleştirdiğini ifade eden Kemalpaşa Aktüel Dergisi'nin imtiyaz sahibi Filiz Eroğlu “seçim çalışmalarının hızlandığı bugünlerde zamanlarını ayırarak organizasyonumuza katılan tüm belediye başkanı adaylarına, ilçe başkanlarına ve siyasi temsilcilerine tek tek teşekkür ederim. Kemalpaşamız için hizmet yarışında olan tüm adaylarımıza ve partilerimize başarılar diliyorum. Kim kazanırsa kazansın kazanan Kemalpaşa olsun" dedi.

Kahvaltıda bir araya gelen Belediye Başkan adayları projeleri ve parti siyasetleri hakkında katılımcılara bilgi verdiler. Katılımcı siyasi partiler ve Belediye Başkan adaylarının bir arada olduğu kahvaltı, samimi bir ortamda gerçekleşti.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: BAŞKAN, ADAYLARI, , KAHVALTIDA, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı