Haber Detayı
12 Ocak 2019 - Cumartesi 15:42
 
BALIKÇI TALİP İLE HER GÜN BALIK GÜNÜ
Balık denilince “Cuma günü” akıllarına gelir Kemalpaşalıların. Kemalpaşa’da Cuma akşamları hangi sokaktan geçseniz balık kokusu gelir burnunuza. Cuma pazarına alışverişe çıkan Kemalpaşalılar, en taze balıkları bu tezgâhlarda bulurlar.
ESNAF Haberi
BALIKÇI TALİP İLE HER GÜN BALIK GÜNÜ

Kemalpaşa’da hizmet veren Balıkçı Talip, sadece Cuma günleri değil, haftanın her günü pazaryeri karşısında bulunan Balık restoranlarında Kemalpaşalılara eşsiz lezzetler sunuyor. Kemalpaşa’da restoran olarak hizmet veren Balıkçı Talip en taze balıkları müşterileri ile buluştururken aynı zamanda taze satış ve evlere servis imkânı da sunuyor. Modern servis anlayışı ile birbirinden lezzetli deniz ürünlerini Kemalpaşalıların sofralarına taşıyan Balıkçı Talip, ürün çeşitliliği ve tazeliği ile balıktaki kalitesini ortaya koyuyor 

Kemalpaşalılar balığı sadece Cuma günleri değil her gün yesinler diye, hem restoran hem de satış hizmeti verdiklerini ifade eden Balıkçı Talip’in sahibi Talip Aybek “Her gün denizden sofranıza özenle gelen sınırsız hizmet” sloganıyla hizmet verdiklerini söyledi. Talip Aybek, “Restoranımızda müşterilerimiz için devamlı olarak günlük ve taze balık bulunduruyoruz. Kemalpaşa’nın tek balık pişiricisi ve satıcısıyız. Balıkçılıkta yılların getirdiği tecrübemiz ile müşterilerimize güler yüzlü ve deneyimli kadromuz ile hizmet ediyoruz. Balıklarımızın tazeliğine ve kalitesine güveniyoruz. Restoranımıza gelen müşterilerimiz mutfağımızı kendi evleri gibi ziyaret edebilirler. Hijyen konusunda oldukça titiz davranıyoruz. Balık pişiricisi olarak müşterilerimizin evlerine kadar hizmet sağlıyoruz. Balık ve ürün çeşitlerimizden bahsedecek olursak; sardalye, hamsi, istavrit, çupra, levrek, kalamar, karides, alabalık ve somon balıklarını ızgara, tava ve buğulama olarak servis ediyoruz. Ayrıca meze çeşitlerimizde deniz börülcesi, fava, turp otu, sirken otu, acılı ezme antep, haydari, semizotu, közde patlıcan, közde biber, kırmızı pancar, sarımsaklı karides ve kalamar tava var ‘’ dedi.

Balıkçı Talip’ten sipariş edilen balıklar, yanında mezeleriyle birlikte taptaze ve sıcak bir şekilde ev ve işyerlerine kadar servis edilmekte.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: BALIKÇI, TALİP, İLE, HER, GÜN, BALIK, GÜNÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı