Haber Detayı
27 Mayıs 2019 - Pazartesi 13:33
 
ATA 2 YAŞINDA
Bayramoğlu Hafriyatın Sahibi İsmail Ablak’ın biricik torunu Ata için görkemli bir doğum günü partisi düzenledi.
YAŞAM Haberi
ATA 2 YAŞINDA

Elif ve Ogün Ablak çiftinin oğulları Ata için yakın aile dostlarının katıldığı doğum günü partisi düzenledi.Tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Ata’nın doğum günü partisi renkli ve eğlenceli bir şekilde düzenlendi. 

Doğum günü partisi çevre yolu üzerinde bulunan Kına Konağında yapıld. Çok sayıda davetli katıldı. Ata bebeğin 2. Yaş pastasını anne Elif ve baba Ogün birlikte kesti. Pastanın mumlarını anne-babasıyla birlikte söndüren minik Ata, kutlama boyunca etrafına gülücükler saçtı. Davetliler renkli kutlamada, hoşça vakit geçirdiler.

Torun sevgisinin çok başka bir duygu olduğunu belirten Bayramoğlu Hafriyat’ın sahibi İsmail Ablak “Evlat sevgisi başkadır, ama torun sevgisi daha başkadır. Tarifi imkânsız. Her hareketini izliyorum. Gülücükleri hayatımıza neşe katıyor. Ata aramıza katıldığı günden bu yana babaannesi Aysel Ablak ile birlikte hayatımıza renk kattı, varlığı bizim için büyük mutluluk. Ata torunumuzu çok seviyoruz. Torunumuz vatanına, milletine, ailesine ve sevdiklerine yaraşır bir evlat olması için elimizden geleni yapacağız. Evladımıza güzel, sağlıklı ve başarılı bir ömür diliyoruz. İyi ki doğdun Ata’mız. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan dost ve akrabalarımıza teşekkür ederiz.” dedi.  

Elif ve Ogün Ablak çifti ise oğulları Ata için duygularını şöyle ifade etti. “ailemize katılan biricik oğlumuz Ata ile ailemiz büyüdü. 23.05.2017’de dünyaya gelen oğlumuz ile hayatımız anlam kazandı. Bizim kalbimizsin. Koskoca iki yılı geride bıraktık, seninle. İki yıl hep seninle ağladık, seninle güldük. Birde bakmışız dünyamız sen olmuşsun, canım oğlum. Sen geldin biz tamamlandık, sen geldin gökyüzü daha bir mavi, sen geldin ağaçlar daha bir yeşil.  Bahar senin gelişinle renklerini buldu. Biz seninle yolumuzu, ışığımızı bulduk. Şu hayatta dileğim ömrün hep güzelliklerle geçsin. Mutlulukla, neşeyle dolu bir ömrün olsun. Kalbin her zaman sevgiyle dolsun taşsın. Ayrı geçirdiğimiz tek bir günümüz olmasın. Seni çok seviyoruz. İyi ki doğdun ”

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: ATA, 2, YAŞINDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı