Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 12:53
 
ARTVİNLİLER GENÇLİK KOLLARI HAREKETE GEÇİRİYOR
Kemalpaşa Artvin Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği geçtiğimiz yıllarda kurduğu gençlik kollarını tekrar güncelliyor. “Yine yeniden gençlik” sloganı ile aktif gençleri dernek çatısı altında bir araya getiriyor.
KEMALPAŞA Haberi
ARTVİNLİLER GENÇLİK KOLLARI HAREKETE GEÇİRİYOR

Geçtiğimiz günlerde Sütçüler Mahallesinde bir toplantı gerçekleştiren Dernek Yönetimi, dernek üyesi aktif gençleri bir araya getirmek için start verdi. Yardımlaşma ve dayanışma bilinci oluşturmak,  kaynaşma sağlamak, çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler ile sosyal projelerde yer almalarını sağlamak için gençlik kollarını yeniden oluşturuyor. 

Sütçüler Mahallesinde yapılan toplantı Dernek Başkanı İlker Yıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri  Şenol Özen, Ayhan Gökdemir, Osman Aydemir, Şahin Çelik ve Hüseyin Erdem’in katılımı ile  Sütçüler Mahallesi gençlik kolları temsilciliği ev sahipliğinde gerçekleşti. 

Gençlik Kolları Başkanı İsrafil Emin İpek, Gençlik Kolları Başkan Yrd. Mesut Özbek , Kemalpaşa İlçe Köyleri Başkanı: Hakan Yıldız, MEDYA ve Tanıtım Başkanı: Köksal Ergin İlköğretim Düzeyi Öğrenci Birliği Başkanı: Ali Kahya – Alper Bayram, Liseler Düzeyi Öğrenci Birliği Başkanı: Burak Pehlivan – Semih Kaya – Utku Gökdemir, Üniversiteler Düzeyi Öğrenci Birliği Başkanı: Ömer Faruk Anadol ve Sütçüler Mahallesi’nde ikamet eden gençler katılım sağladı.

Dernek Başkanı İlker Yıldız gençlere hitaben “Bizleri kırmayıp toplantıya iştirak eden bütün genç kardeşlerimiz teşekkür ediyorum. Sizler bizim yarınlarımızsınız. Sizler geleceğin abileri, başkanlarısınız. Sizlerin yapacak olduğunuz bütün projeleri biz dernek yönetimi olarak her zaman destekleyeceğiz. Elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız” dedi.  

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: ARTVİNLİLER, GENÇLİK, KOLLARI, HAREKETE, GEÇİRİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı