Haber Detayı
23 Eylül 2019 - Pazartesi 17:26
 
ARİF GEMİCİ, GÖREVİ RAMAZAN BİÇEN’E DEVİR ETTİ
Saadet Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanlığı’nın 7. Kongresi gerçekleştirildi. Partinin yeni ilçe başkanı genç ve dinamik yönetim kadrosu ile Ramazan Biçen oldu.
SİYASET Haberi
ARİF GEMİCİ, GÖREVİ RAMAZAN BİÇEN’E DEVİR ETTİ

Muhsin Yazıcıoğlu Sosyal Tesislerinde dün gerçekleştirilen kongreye, SP Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman,SP İzmir İl Başkanı Zekeriya Hazırbulan, Kemalpaşa Eski Belediye Başkanı Mehmet Ali Özüdoğru, AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Timur Bircan, İyi Parti Buca İlçe Başkanı Mustafa Ham, Kemalpaşa BBP İlçe Başkanı Hayati Atmaca, ADD Kemalpaşa İlçe Başkanı Şahin Üstünçağ, AGD Kemalpaşa İlçe Başkanı İsmail Bedir ve çok sayıda üye katıldı.

 

SP Kemalpaşa İlçe Başkanı Arif Gemici ve yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen kongrede ilk konuşmayı Gemici yaptı. SP Partisi’nin bugüne kadar her kademesinde görev yaptığını ve bu kongrede görevi gençlere emanet ettiklerini söyleyen SP Kemalpaşa İlçe Başkanı Arif Gemici, “bu ülkenin geleceği için, evlatlarımız için, ahlak ve maneviyat için yola çıkan bu genç kardeşlerimizin partimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyoruz. Saadet Partisi’nin birinci döneminde teşkilat başkan yardımcılığının ardından 2000 yılından 2012 yılına kadar İlçe Başkanlığı görevini yaptım. 1994-2004 yılları arasında başkanımız Mehmet Ali Özüdoğru’nun yanında görev almaktan onur duydum. 2012 yılından sonrada 6 yıldır il yönetim kurulu üyesi görevini yaptım. Mevcut ilçe başkanlığı görevini, yerel seçim sürecinde partimizi güçlendirmek adına il başkanlığımızın 14 Ocak’ta tebliğ etmesiyle yeniden ilçe başkanı oldum.  9 aydan bu yana görevimizin başındayız. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Kemalpaşa’nın 30 köyünde, 48 mahallesinde ve ilçe merkezinde seçim çalışmalarını sürdürdük. 6088 oy alarak bu bölgede İzmir genelinde en iyi oyu alarak, partimizi temsil ettik. 12 yıllık ilçe başkanlığı, 6 yıllık İl yönetim kurulu görev sürecince partimize hizmet etmekten onur duydum. İstişareler sonucunda partimizin tabanından gelen genç kardeşimiz Ramazan Biçen’e görevi devir etmekten gurur duyuyorum” dedi. 

 

Görevin kendisine tebliğ edildiği andan itibaren, omuzlarına yüklenen ağır misyonun farkında olduğunu söyleyen SP Kemalpaşa yeni ilçe Başkanı Ramazan Biçen,

“Bu bilinçle, çalışmalarımıza her zamankinden daha fazla gayret göstermekteyiz. Omuzlarımıza yüklenmiş bu ağır misyonun farkındayız. Merhum hocamızın İstanbul’u fethetmeye 90 yaşında gelen Ebu Eyyûb el-Ensarî’yi anlatırken, gözlerindeki kararlılığı ve yine ekmek arabasının arkasındaki yalınayak koşan çocuğu anlatırken duyduğu merhamet, yolumuza, çalışmalarımıza ışık tutmaktadır. 15 yıldır teşkilatımızın çeşitli kademelerinde görev aldım. Bu görevin şahsıma tebliğ edilmesiyle beraber yaşamış olduğum heyecanı sizlerle bugün burada paylaşmanın mutluluğu içerisindeyim. 36 yıllık hayatımın en şerefli anını yaşıyorum. Üstlendiğim görev ilçe başkanlığından ziyade merhum Erbakan Hocamızın Kemalpaşa’daki temsilciliği olduğundan dolayı heyecanımı mazur görün.

 

Milli görüşün Ege bölgesindeki en güçlü kalesi Kemalpaşa ilçe teşkilatımızın 7. Olağan kongresinde birlikteyiz.  Başta peygamber efendimiz olmak üzere Erbakan Hocamız, milli görüş davasına hizmet etmiş kıymetli büyüklerimiz, tüm şehitlerimiz ve ölmüşlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye, yeni bir dünya sloganından hareketle kutlu yürüyüşümüz hedefine emin adımlarla yürürken, milli görüşün ilke ve prensiplerine, milletimizin ve insanlığın ne kadar ihtiyacı olduğuna şahitlik etmekteyiz. Bugün geldiğimiz noktada dünyanın her yerinde mazlum coğrafyaların milli görüşü hasretle beklediğini görmekteyiz. Bu vesile ile 7. olağan kongremizin Kemalpaşamız’a, İzmirmiz’e ve tüm ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi. 

Programda, Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Eski İlçe Başkanı Arif Gemici’ye bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı takdir ve teşekkür plaketi verdi.

 

RAMAZAN BİÇEN BAŞKANLIĞINDA Kİ YENİ YÖNETİM
İsrafil Üstündağ, Ahmet Özdemir, Harun Gözütok, Kenan Üz, Mehmet Akif Gemici, Eyüp Çelebi, Caner Bozkaya, Celal Becerikli, Emre Kaya, Batuhan Yakup Gemici, Emre Özelçi, Muammer Demirel, Temel Kara, Mahmut Eryaman.

 

İL DELEGE LİSTESİ
Ramazan Biçen, İsrafil Üstündağ, Harun Gözütok, Eyüp Çelebi, Caner Bozkaya, Celal Becerikli, Kenan Üz, Emre Kaya, Muammer Demirel, İlhan Bedir, Samet Acar, Mehmet Akif Gemici, Temel Kara, Mahmut Eryaman, Yüksel Gemici.

 

YEDEK
Adem Demirtaş, Ahmet Yaşar Baş, Atakan Kızılbağ, Cüneyt Çakar, Uğur Kahya, Dursun Özdemir, Emre Doğan, İbrahim Can Yalçınkaya, Mikail Kotan, Samet Acar, Zeynel Şengül, Yüksel Gemici, İlhan Bedir, Fatih Karaağaç, İsmail Erkmen.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: ARİF, GEMİCİ,, GÖREVİ, RAMAZAN, BİÇEN’E, DEVİR, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı