Haber Detayı
11 Mart 2020 - Çarşamba 14:23
 
ALTINELLER CAĞ DÖNER’DE DE İDDİALI
Altıneller Lezzet Dünyası, müşterilerine cağ döner hizmeti vermeye başladı. Kurulduğu günden bu yana pasta ve unlu mamuller ile kaliteli hizmet veren Altıneller, müşterilerinin beğenisine sunduğu cağ döner ile yeni bir lezzet imkânı sunuyor.
ESNAF Haberi
ALTINELLER CAĞ DÖNER’DE DE İDDİALI

Çevre yolu Pazar Yeri yanında hizmet veren Altıneller Lezzet Dünyası Kemalpaşa’da 10 yıldan beri hizmet veriyor. Yusuf-Bahattin-Niyazi ve Abdülsamet Yazar kardeşlerin işlettiği işletme Kemalpaşalıların uğrak adreslerinden birisi. Su böreği ve yaş pastası ile tanınan Altıneller, son olarak müşterilerine sunduğu cağ döner ile de oldukça iddialı.  Kuru pasta çeşitleri, sütlü ve şerbetli tatlılar, yaş pasta gibi tüm unlu mamullerin taze ve güvenilir bir şekilde temin edildiği Altıneller yeni bir konsept değişikliği ile hem damaklara hitap ediyor hem de Kafe-Pastane hizmeti veriyor.

 

Altıneller Lezzet Dünyası’nın sahibi Yusuf Yazar, Kemalpaşalılara daha geniş bir menü ile hizmet verebilmek için kafe-pastane işletmeciliğine Cağ Döneri de eklediklerini söyledi. Yazar “Unlu mamüllerdeki kalitemizi ve iddiamızı cağ dönerde de sürdürmekteyiz. Müşterilerimize, marine edilmiş, dinlenmiş körpe kuzudan yaptığımız Cağ Döner lezzetini bir de Altıneller’de denemelerini tavsiye ediyoruz. Cağ Döner yapmaya başladığımız günden beri bu bölgede buna ihtiyaç olduğunu gördük. Kemalpaşalı müşterilerimiz ve İzmir dışından gelen müşterilerimizden olumlu tepkiler aldık. İşletme olarak kendimizi her daim yeniliyoruz. Kalitemizden, ürün tazeliğinden, servisimizden ve hijyenden ödün vermeden hizmet veriyoruz” dedi.

 

ALTINELLER LEZZET DÜNYASI
ÇEVRE YOLU KİRAZLI CADDESİ PAZAR YERİ YANI
0 232 878 13 30

 

Kaynak: Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: ALTINELLER, CAĞ, DÖNER’DE, DE, İDDİALI,
Yorumlar
Haber Yazılımı