Haber Detayı
28 Ekim 2019 - Pazartesi 20:13
 
ALTIN PORTAKAL’DA KEMALPAŞALI MODELE BÜYÜK İLGİ
Bu yıl 56'ıncısı düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde proje koordinatörlüğünü Çağlar Tuncer’in yaptığı “Al Yazmalım” canlandırması büyük ilgi gördü. Kemalpaşalı model Ekrem Bekteş’in 'İlyas' ve Kıbrıslı model Ceren Koşar’ın 'Asya' karakteri canlandırmaları, Altın Portakal Film Festivali’nin en dikkat çeken öğelerinden birisi oldu.
YAŞAM Haberi
ALTIN PORTAKAL’DA KEMALPAŞALI MODELE BÜYÜK İLGİ

Bu yıl 56'ıncısı düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde proje koordinatörlüğünü Çağlar Tuncer’in yaptığı “Al Yazmalım” canlandırması büyük ilgi gördü. Kemalpaşalı model Ekrem Bekteş’in İlyas ve Kıbrıslı model Ceren Koşar’ın Asya karakteri canlandırmaları, Altın Portakal Film Festivali’nin en dikkat çeken öğelerinden birisi oldu.  

 

Sinema ve televizyon dünyasının ünlü isimleri Antalya Spor Salonunda kırmızı halıda yürüyerek gazetecilere poz verdiler. Kırmızı halıda yürüyen sanatçılar “Al Yazmalım” canlandırması yapan modeller Ekrem Bekteş ve Ceren Koşar ile fotoğraf çektirdiler. Ünlü sanatçıların yanı sıra festivale katılan davetliler ve basın Ekrem Bekteş ve Ceren Koşar’a büyük ilgi gösterdiler.

 

Festivalde ayrıca “Turist Ömer” filminin tiyatro uyarlama performans çalışması ve Altın Portakal’ın simgesi “Venüs” canlı heykel projeleri de yer aldı.   Antalya Altın Portakal Film Festivali tanıtım çalışmaları kapsamında bu projeler  10 gün boyunca Antalya Özdilek AVM, 5M Migros, Mark Antalya AVM, TerraCity AVM, Cumhuriyet Meydanı, Konyaaltı Kent Meydanı, Üçkapılar, Saat Kulesi ve Muratpaşa Belediyesi Kent Meydanı gibi Antalya’nın birçok yerinde halka buluşacak.

 

 

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: ALTIN, PORTAKAL’DA, KEMALPAŞALI, MODELE, BÜYÜK, İLGİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı