Haber Detayı
10 Ocak 2021 - Pazar 17:49
 
ALİ OSMANOĞULLARI PREFABRİK VE ÇELİK YAPILAR
KEMALPAŞA AKTÜEL’İN BU AY Kİ KAPAK KONUĞU İŞ ADAMI VE SİYASETÇİ KİMLİĞİ İLE TANINAN HAKAN ORHAN OLDU.
KEMALPAŞA Haberi
ALİ OSMANOĞULLARI PREFABRİK VE ÇELİK YAPILAR

Ali Osmanoğulları Prefabrik ve Çelik Yapılar’ın sahibi, aynı zamanda Kemalpaşa Belediyesi Meclis Üyesi Hakan Orhan ile iş ve siyaset yaşamı üzerine bir röportaj gerçekleştirdik.

 


 

İnşaat sektörünün birçok alanında uzun yıllardır hizmet veren İş Adamı Hakan Orhan 10 yıl önce hizmet vermeye başlayan Ali Osmanoğulları Prefabrik ve Çelik Yapılar ile çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Ali Osmanoğulları Prefabrik, devam eden pandemi süreci sonrası kırsal yaşama dönüş taleplerinin artması sebebiyle müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmek adına ikinci şubesini Ankara asfaltı üzerinde açtı. 

 

İnşaat sektöründe kazandığı deneyimleri ile sektörde iddialı ve tanınan bir firma olan Ali Osmanoğulları Prefabrik ve Çelik Yapılar, ev işini şansa bırakmak istemeyenlerin tercihlerinden birisi olmaya devam ediyor. Firma, kamu kurum ve kuruluşları ile kişiye özel projeler için üretimler yaparak, anahtar teslimine kadar mutlu müşteri odaklı çalışmalarını sürdürüyor.
Hakan Orhan, gerçekleştirdiğimiz röportajda Ali Osmanoğulları Prefabrik olarak gerçekleştirdikleri çalışmalar ve sektör hakkında bilgiler verdi. 

 

PREFABRİK EVLERİN ÇOK TERCİH EDİLMESİNİN SEBEPLERİ NELERDİR?
“1 yıla yakındır mücadele ettiğimiz Covid-19 salgını ve ardından yaşadığımız İzmir depremi prefabrik ve çelik yapılara vatandaşlarımızın daha fazla yönelmesine neden oldu. Geldiğimiz süreçte şehirlerdeki apartman yaşamından uzaklaşmak isteyenler doğa içerisinde bir yaşam için prefabrik ve çelik yapılara olan rağbeti arttırmış bir durumda. Prefabrik ve çelik yapılar, temiz hava solumak, müstakil bir yaşam alanında yaşamak, toprakla uğraşmak, organik gıdaya ulaşmak, doğa içerisinde sakinliği yaşamak isteyenlerin, yeni ve doğal bir yaşam kurmak isteyenlerin tercihi haline gelmiş bir durumda. Günümüzde arsa sahipleri, sahip oldukları araziye yeni bir yaşam alanı kurma ihtiyaçları için zaman ve bütçe olarak çok daha uygun olan prefabrik yapıları tercih etmektedirler. Prefabrik yapılar, kalite ve sağlamlık anlamında beton bir binayı aratmayacak kadar sağlam ve donanım olarak pratik ve kullanışlı imkânlar sağlıyor. Özellikle son yıllarda vatandaşların prefabrik evlere olan ilgisi de artmış durumda. Siparişlerin önceki dönemlere göre 3-4 kat arttığını söyleyebiliriz. Emlak danışmanları da küçük metrekareli arsa ve arazi taleplerinin yoğunlaştığı bilgisini veriyor. Arsası olanlar prefabrik yapılar için siparişi verirken, kimileri de uygun arsa arıyor”

 

ÜRETİM VE MONTAJ SÜRECİNDEN  BAHSEDEBİLİRMİSİNİZ?
“Ali Osmanoğulları Prefabrik ve Çelik Yapılar 2010 yılından bu yana İzmir Kemalpaşa’da üretimden satış olarak hizmet vermektedir. Yüksek kalite standartlarındaki prefabrik ve çelik yapılar ile konteynerlerin imalatlarını kendi fabrikamızda yapmaktayız.  Yaptığımız üretimlerinin kurulumlarını da kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Firma olarak sektörümüzdeki gelişmeleri sürekli olarak takip ediyoruz. Teknolojik gelişmeler ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kendini sürekli olarak yenilemesini bilen firmamız, Kemalpaşa-Örnekköy yolunda bulunan 8000 metrekare büyüklüğündeki alan üzerine kurulu olan fabrikasında prefabrik ve çelik yapı imalatlarının her aşamasını gerçekleştirmekte ve montaj hizmetlerini yapmaktadır. Tasarım, imalat, lojistik ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri odaklı çalışmaktayız. Uzun ömürlü, estetik ve modüler yapılar yapıların imalatlarını çok kısa sürelerde tamamlamaktayız”

 

“PREFABRİK EVLER İSTEKLERE GÖRE TASARLANIR”
“Günümüzde prefabrik ve çelik yapılara olan talebin her geçen gün arttığını gözlemlemekteyiz. Prefabrik yapılarda ekonomiklik, sağlamlık ve zaman en önemli unsurladır. Bu yapılar, hem bütçe anlamında hem de kalite ve sağlamlık anlamında betonarme bir binayı aratmayacak kadar donanıma sahiptirler. Önceleri prefabrik evler için olumsuz bir ön yargı vardı. Ancak günümüzde bu ön yargı tamamen kalkmış durumda. Prefabrik evlerin üretiminde ebatları değişkenlik gösteren (bütçeye göre) çelik profiller kullanılır. Firmamız 40-45-49-53-62-68-73-75-80-95-117 m2 ile 42+42 veya 52+48 metrekarelik iki katlı evler ve özel metrekareli uygulamalar yapmaktadır.  Prefabrik evlerimizi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şekillendirebilmekteyiz. Arsa sahibinin arazi tesviyesinden başlayan proje, anahtar teslimi ve peyzaj düzenlemesi ile sona eriyor. Kapı, pencere, fayans, parke,  mutfak ve lavabo gibi tüm ince işleri müşterimizin zevkinize göre yapıyor, teslim ediyoruz. Evlerimizi metrekarelerine göre projelendirip tek elden teslim ediyoruz. Bünyemizde aynı zamanda demir doğrama, marangoz ve diğer tüm atölyelerimizle hizmet vermekteyiz. Projelendirme, üretim ve montaj aşamalarını kendi deneyimli kadrolarımız ile gerçekleştirip, müşterilerimize evlerini en kısa zamanda teslim etmenin yanında verdiğimiz garanti ile de sektöründe öncülük yapan bir firmayız” dedi. 

 

15 GÜNDE EV SAHİBİ OLABİLİR MİYİZ?
100 metrekare betonarme bir dairenin inşaat süresi 1 sene, en az 200 Bin TL masrafı var. Prefabrik ve çelik yapıları bahsettiğimiz rakamın ½ hatta 1/3 fiyatına 15 günlük bir sürede imal edebilmekteyiz. Müşterilemizin karar vereceği plan ve ürünlerle birlikte yapacağımız sözleşmeyi takiben 15 gün içinde sevkiyat ve kurulum hizmeti vermekteyiz. Evlerimiz, ürün yüklemesi, montaj ve kurulum, iç dış boya, zemin döşemesi, mutfak dolabı, bina içi elektrik tesisatı, temiz su tesisatı, ısı camlı pencere ve kapılarıyla eksiksiz olarak teslim edilir. Ürettiğimiz yapılar deprem ve yangın tehlikelerine karşı oldukça güvenlidir. 

 

SOSYAL TESİSLERDE, PREFABRİK TERCİH EDİLİYOR MU?
Üstün teknoloji kullanılarak dünya standartlarında üretim yaptığımız fabrikamızda uzun ömürlü, dayanımlı ve ekonomik modüler yapılar üretmekteyiz. Ürettiğimiz bu yapılar, konuttan, ofislere, sosyal tesislerden, showroomlara kadar birçok kullanım alanlarına sahipler.  

 

KEMALPAŞA'NIN EN GENÇ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

İş adamı kimliğinin yanı sıra siyasetçi kimliği ile de tanınan Kemalpaşa Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Hakan Orhan siyasette halk yararına olan politikalar izlediklerini, iş yaşamında da Kemalpaşa’ya yatırımlar yaparak hizmet ettiklerini söyledi. 

 

Kemalpaşa Belediyesi’nin en geç meclis üyesi olan Hakan Orhan, belediye meclisi kâtipliği ve hukuk komisyon üyeliği görevlerini de yapıyor. AK Parti olarak Kemalpaşa siyasetinde halkın yararına bir politika izlediklerini ifade eden Hakan Orhan, Kemalpaşa Belediye Meclisinde çoğunluğa sahip olan Cumhur İttifakı çatısı altında Kemalpaşa halkının menfaatleri doğrultusunda her şeye destek verdiklerini söyledi. Hakan Orhan, “bize oy veren, vermeyen tüm Kemalpaşalıları temsil ediyoruz.  AK Parti olarak sorumluluğumuzun farkındayız. Bu sorumlulukla hareket ediyoruz. İlçe Başkanlarımız ve meclis üyesi arkadaşlarımızla meclise gelen her maddeyi, her gündemi titizlikle inceleyip, Kemalpaşa adına doğru kararlar almaya çalışıyoruz” dedi.

 

Ali Osmanoğulları Çelik Prefabrik Yapılar 
Çambel Mh. Ankara Cd.  No: 357/1Kemalpaşa/İzmir
0 232 878 49 12 - 0 532 067 14 82

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ALİ, OSMANOĞULLARI, PREFABRİK, VE, ÇELİK, YAPILAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı