Haber Detayı
19 Eylül 2020 - Cumartesi 12:11
 
AK PARTİ KEMALPAŞA KONGRESİ ERTELENECEK Mİ?
Ak Parti’nin İzmir’de ilçe kongreleri süreci devam ederken Kemalpaşa ve Selçuk’ta atama merkez tarafından belirlenen adayların karşısına rakipler çıkmaya hazırlanıyor. Parti yönetimi aday krizini çözmek için pazar günü yapılacak olan Selçuk kongresini erteledi. Selçuk kongresinin ertelenmesinin ardından gözler Kemalpaşa’ya çevrildi.
SİYASET Haberi
AK PARTİ KEMALPAŞA  KONGRESİ ERTELENECEK Mİ?

Partinin İzmir’de kongre maratonunu devam ediyor. Şimdiye kadar; Aliağa, Bayındır, Bergama Kınık, Kiraz, Gaziemir, Torbalı, Balçova, Bayraklı, Menderes, Karabağlar ve Çiğli’de tek adaylı seçimler gerçekleşti.

 

SELÇUK’TA 3 ADAYLI SEÇİM BEKLENİYOR
AK Parti Selçuk’ta kongre takviminde 20 Eylül olarak belirlenen seçim için 3 aday çıkması teşkilatın planlarında değişikliğe gitmesine neden olduğu öğrenildi. Selçuk’ta mevcut Başkan Selim Girbiyanoğlu, Ziynet Arabacı ve Engin Demir’in seçimde aday olması bekleniyor.

 

KEMALPAŞA’DA AKSAKAL İLE AĞAR YARIŞACAK
Tansiyonun yüksek olduğu bir diğer ilçe Kemalpaşa’da iki adaylı yarış olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Mevcut İlçe Başkanı Bülent Aksakal ve Yahya Ağar, sandıkta delegenin oyunu isteyecek. 3 Ekim’de yapılacak olan kongrenin ileri bir tarihe ertelenmesi bekleniyor.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: AK, PARTİ, KEMALPAŞA, , KONGRESİ, ERTELENECEK, Mİ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı