İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
KEMALPAŞA'NIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
KEMALPAŞA'NIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
Haber Detayı
21 Haziran 2018 - Perşembe 00:09
 
ABLAK VE IŞIK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Elif ve Ogün Ablak çiftinin oğulları Ata için yakın aile dostlarının katıldığı doğum günü kutlaması düzenlendi.
YAŞAM Haberi
ABLAK VE IŞIK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Ata’nın doğum günü partisi renkli ve eğlenceli bir şekilde düzenlendi. Yakın aile dostlarının katıldığı doğum günü kutlamasında minik Ata’yı büyük ebeveynleri de torunlarını yalnız bırakmadı. 
Çevre yolu üzerinde bulunan Komagene’de Ata’nın 1. Yaş pastası kesildi. Ata’nın doğduğu günden bu yana olan fotoğraflarından oluşan bir slâyt gösterisi düzenlendi. Ev yapımı ikramlar misafirler tarafından çok beğenildi. 

Torun sevgisinin çok başka bir duygu olduğunu belirten Bayramoğlu Hafriyat’ın sahibi İsmail Ablak “Evlat sevgisi başkadır, ama torun sevgisi daha başkadır. Tarifi imkânsız. Her hareketini izliyorum. Gülücükleri neşe katıyor. Ata hayatımıza katıldığı günden bugüne babaannesi Aysel Ablak ile birlikte hayatımıza renk kattı, varlığı bizim için büyük mutluluk. Ata torunumuzu çok seviyoruz” dedi.  

Elif ve Ogün Ablak çifti ise oğulları Ata için duygularını şöyle ifade etti. “23.05.2017 saat 18.05, bir yıl önce bugün hayatımıza gelen neşe, huzur. Ata’dan önceki yılarımızı silip süpürüp bir yıla sığdırdı. Gülen yüzümüz, mutluluğumuz. Evimizi aydınlatan güneşimiz. İyi ki doğdun oğlum. İyi ki bizim oldun. Ata oğlumuzun doğum gününde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz” 
Görkemli bir şekilde düzenlenen doğum günü partisinde Ata’nın 1 yaş doğum günü pastası kesilmesinin ardından tüm davetliler eğlendiler.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: ABLAK, VE, IŞIK, AİLESİNİN, MUTLU, GÜNÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı