Haber Detayı
26 Ekim 2018 - Cuma 15:15
 
8 EYLÜL MAHALLESİ MUHTAR ADAYI FİLİZ KIRKKIILIÇ
Sekiz Eylül mahallesinde yaşayan Filiz Kırkkılıç, 2019 yılı Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerde muhtar adayı olacağını açıkladı.
KEMALPAŞA Haberi
8 EYLÜL MAHALLESİ MUHTAR ADAYI FİLİZ KIRKKIILIÇ

İncir Reçeli Kafe ve Hilalcan Gümüşcülüğün sahibi Esnaf Filiz Kırkkılıç, Sekiz Eylül Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu söyledi. Kırkkılıç, “doğduğum değil doyduğum ilçeme, Sekiz Eylül Mahallesine hizmet etmek için bu yerel seçimde bende varım diyerek yola çıktım” dedi. 
Kırkkılıç, bir bayan olarak bu göreve talip olduğunu ve muhtar seçilmesi halinde mahallerinde birçok projeye imza atacağını söyledi. Filiz Kırkkılıç, "Yaklaşık 10 bin seçmenle Kemalpaşa’nın merkez mahallesi olan Sekiz Eylül Mahallesine muhtar adayıyım. Erzurum’un merkez mahallesinde 40 yıl muhtarlık yapmış olan merhum Abdurrahim Seyhan’ın kızı olarak bende ilçeme, oturduğum mahalleme hizmet etmek için adayım. Bir muhtar kızı olarak mahallem için canla başla çalışacağım. Uzun yıllardan beri Kemalpaşa’da esnafım. Esnaflık yaparak ilçeme hizmet ediyorum. Şimdi de mahalleme hizmet edeceğim. Mahalle sakinlerinin sadece evrak işlerinde değil, bütün seçmenlerimin her derdinde çözüm bulma süreçlerinde yanlarında olacağım. Mahallemizin sorunlarını biliyorum ve bu sorunlara yönelik projelerimi hazırladım. İnşallah, Allah izin verirse, bu projelerimin hepsini yapacağım. Devletimizin ve belediyemizin destekleri ile bunları gerçekleştirmeyi düşünüyorum. Evli ve iki erkek çocuk annesi olarak, mahallemizin her bir sorununa kadın eli değecek. TAKDİR ALLAH’IN, TERCİH SİZLERİN, HİZMET BİZLERİN" dedi.

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: 8, EYLÜL, MAHALLESİ, MUHTAR, ADAYI, FİLİZ, KIRKKIILIÇ,
Yorumlar
Haber Yazılımı