Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 16:25
 
10 OCAK GAZETECİLER VE İDARECİLER GÜNÜ KUTLANDI
10 Ocak Çalışan Gazeteciler ve İdareciler Günü nedeniyle Kemalpaşa’nın idare amirleri ile ilçede faaliyet gösteren yerel basın mensupları kahvaltıda bir araya geldi.
KEMALPAŞA Haberi
10 OCAK GAZETECİLER VE İDARECİLER GÜNÜ KUTLANDI

Kemalpaşa Kaymakamı Kemal Kızılkaya’nın ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıya idare amirlerinden Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, İlçe Jandarma Komutanı Jnd.Yzb. Erkan Bozyel ve İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Coşkun katılırken, ilçede gazetecilik mesleklerini sürdüren Kemalpaşa Belediye Basın Müdürü Recai Deniz, Kemalpaşa Aktüel Dergisi İmtiyaz Sahibi Filiz Eroğlu, Kemalpaşa Güncel Gazetesi sahipleri Aydın Bektaş ve Kürşat Gürbüz, Nif Haber Gazetesi sahibi Ümit Yıldız, Gündem Kemalpaşa internet sayfası yöneticisi Rıza Egemen Altundağ katıldı. 

Gazetecilerin, demokrasinin temel unsurlarından birisi olduğunu belirten İlçe Kaymakamı Kemal Kızılkaya,  “Çağdaş ve katılımcı demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından olan basın, halkın fikirlerini ve milletin iradesini ifade etmesini sağlayan önemli araçlardır. Bu çerçevede; her koşulda sorumluluk duygusu ile fedakârca hareket ederek toplumun haber alma ihtiyacını karşılamak gibi önemli bir görevi üstlenen ve mesleğini hakkıyla yapan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.
Yerel basının ve tüm gazetecilerin gazeteciler günü kutlayan Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla İlçe Kaymakamımız Sayın Kemal Kızılkaya'nın ev sahipliğinde ilçemizde görev yapan yerel ve yaygın basın temsilcileri ile bir araya geldik. Bu vesile ile bir kez daha tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü en kalbi duygularımla tebrik ediyor, aileleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve afiyetler temenni ediyorum” dedi.
Yerel basın mensupları ise yerel amirlerin 10 Ocak idareciler günü kutladı.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: 10, OCAK, GAZETECİLER, VE, İDARECİLER, GÜNÜ, KUTLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı